Milhan Makine olarak lazer kesim konusunda, 3 boyutlu lazer teknolojisine sahip çok eksenli lazer kesim makinelerine sahibiz.
LAZER KESİM
LAZER KESİM, 3D LAZER KESİM VE LAZER KAZIMA
Milhan Makine olarak, üretimimizi güçlendirmek için kendi bünyemizde bulundurduğumuz lazer makinesi ile ayrıca siz değerli müşterilerimiz için de fason lazer kesim hizmeti sunmaktayız. Kendi bünyemizde kullandığımız lazer kesim ve üç boyutlu lazer kesim yapabilen makinemiz, ihtiyaçlarınızı iletmeniz halinde sizin için de üretim yapabilecektir.

Lazer kesimde ince ve yüksek hassasiyet gösteren makinemiz ihtiyacınız olan tüm ürünleri sizin için hazırlayacaktır. 3D LAZER KESİM diğer adıyla 3 BOYUTLU LAZER KESİM makinemiz ile profil ve boru gibi yüzeylere de lazer kesim çalışması yapabilirsiniz. Makine üretimi, profil imalatı ve tüm üretim sektörü için kullanılan makinemiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda çok eksenli bir makine olarak çalışmaktadır. Estetik ve tasarım çizginizi yansıtabileceğiniz tüm detayları sizin için ortaya çıkaracaktır.

Teknolojik alt yapısı ile lazer teknolojilerinin en son sürümüne sahip olmanın yanı sıra ürettiğiniz tüm ürünlere estetik katabilecek bir ince kesim hassasiyetine sahiptir.

LAZER VIDEOLARI

Lazer makinemizin kesim ve hassasiyet özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hassas Lazer

Lazer kesim makinemiz yüksek teknolojiye sahip hassas bir makinedir. Çok eksenli yapısı ile en iyi lazer kesim teknolojisini sunmaktadır.

3D Lazer

Lazer makinemiz 3 Boyutlu bir kesim sağlamakta ve 3 boyutlu düzlemde de dilediğiniz kesim teknolojisini sunmaktadır.

Hızlı Üretim

İşinde uzman kadromuz sayesinde işinizi hemen üretime alıyor, üretiminize ara vermeden lazer kesimi hizmetinizi almanızı sağlıyoruz.

Yüksek Kapasite

Fabrikamızda bulunan lazer makinemiz, yüksek kapasite ile lazer kesim hizmeti sunabilmektedir. Lazer kesim konusunda hem yüksek teknolojiye hem de yüksek üretim hacmine sahibiz.
LAZER KESİM HAKKINDA BİLGİ AL!
Lazer kesim hizmetimiz hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçin. Merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz.
+90 212 474 4891

100+

Yüksek teknolojiye
sahip makine

41

Sektörde
geçirdiğimiz yıl

150+

Mutlu ve kazançlı
müşteri portföyü

35

Ülkeye gönderilen
makine