Doğaya saygılı,
inovatif değerler üretiyoruz.

40 yıllı aşkın süredir, yenilikçi ve modern makineler tasarlıyoruz. 1976 yılından beri sürdürdüğümüz bu serüven ile çalışanlarımız, müşterilerimiz, paydaşlarımız ve çözüm ortaklarımız ile birlikte kurduğumuz büyük ailenin gelişimine katkı sağlıyoruz.

Tekstil iplik sarım makineleri sektöründe tüketici ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak ürünleri üretirken, çalıştığımız firmaların üretimine hız katacak sorunsuz alt yapıları da onlara sunmaya çalışıyoruz. Sürekli makinelerimizi geliştiriyor, güncel teknolojiler ile donatıyoruz.

Ar-Ge alanında yaptığımız çalışmalar ile ürünlerimizin maksimum faydayı sağlayabilmesi için testler yapıyoruz. Geliştirdiğimiz makineler ile tüm dünyada isminden sıksa söz ettiren makine üreticisi olmaktan gurur duyuyoruz. Ülke ekonomisine katma değer sağlayan ürünler tasarlıyoruz.

Yüksek kaliteye sahip hammadde ve inovatif altyapısı ile makinelerimiz, bugünün ve yarının teknolojilerini bünyesinde bulunduruyor. Nitelikli iş gücümüz ile doğru ve verimli üretimi destekliyor, çalışanlarımıza da bu doğrultuda eğitimler veriyoruz. Ar-Ge, Üretim ve Pazarlama dahil olmak üzere ürünün hazırlanıp üretilmesinden, satışına kadar olan tüm aşamaları kendi oluşturduğumuz ağımız ile kontrol altında tutuyoruz.

Gelişen yapımızın ve yüksek kalitede üretime sahip olduğumuzun alt yapının, siz değerli çözüm ortaklarımız ile birlikte mümkün olduğunu biliyor, bize göstermiş olduğunuz yüksek ilgiden dolayı onur duyuyoruz.

100+

Yüksek teknolojiye
sahip makine

41

Sektörde
geçirdiğimiz yıl

150+

Mutlu ve kazançlı
müşteri portföyü

35

Ülkeye gönderilen
makine